اخبار و اعلانات

فصلنامه مطالعات مدیریت دولتی ایران در پایگاه مرکز علمی جهاد دانشگاهی (sid) نمایه شد

فصلنامه مطالعات مدیریت دولتی ایران، در بهمن 1400 در پایگاه مرکز علمی جهاد دانشگاه (SID) نمایه شده است. تمام شماره‌های منتشر شده در سال‌های 1399 و 1400 در این پایگاه به صورت تمام متن در دسترس می‌باشد. آدرس صفحه اختصاصی فصلنامه در این پایگاه عبارت است از: https://www.sid.ir/fa/journal/JournalList.aspx?ID=48831 

مطالعه بیشتر

فصلنامه «مطالعات مدیریت دولتی ایران» اعتبار علمی-پژوهشی دریافت کرد

فصلنامه مطالعات مدیریت دولتی ایران، موفق به اخذ رتبه علمی (علمی-پژوهشی) در کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد. دبیرخانه فصلنامه، این موفقیت را به کلیه اعضای انجمن و دانش‌پژوهان حوزه مدیریت دولتی کشور تبریک عرض کرده و آمادگی خود را برای دریافت مقالات شما اعلام می‌دارد.

مطالعه بیشتر

نمایه شدن فصلنامه مطالعات مدیریت دولتی ایران در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

به اطلاع همه دانش‌پژوهان، اساتید، دانشجویان و صاحبنظران می‌رساند فصلنامه «مطالعات مدیریت دولتی ایران» در اولین سال انتشار خود با اخذ امتیاز و نصاب لازم، موفق شد از نخستین شماره خود در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه شود. دبیرخانه فصلنامه موفقیت خود را مرهون تلاش و همکاری نویسندگان برای ارسال مقالات با کیفیت و هماهنگی و پشتیبانی همه عوامل اجرایی و علمی می‌داند. بدینوسیله از همه صاحبنظران، اساتید و دانشجویان دعوت بعمل می‌آید با ارسال مقالات اصیل خود، فصلنامه را در نیل به چشم‌انداز و اهداف یاری نمایند. 

مطالعه بیشتر

فصلنامه مطالعات مدیریت دولتی ایران در لینکدین

فصلنامه مطالعات مدیریت دولتی ایران را در شبکه اجتماعی لینکدین (Liknedin) دنبال کنید.

مطالعه بیشتر